Impregnace! Vyřeší problém se špinavými sedačkami. » Xwash.cz
Xwash
Zpět na výpis

Impregnace! Vyřeší problém se špinavými sedačkami.

04.07.2016

Impregnace Vašich sedaček

V pátek mi zoufale volal klient s tím, že se vrátil z dovolené a má neskutečně špinavé sedačky ve svém autě.

Musím říct, že když jsem výše zmíněné auto viděl, přesně jsem věděl, co všechno se během cesty asi dělo. Nudící se děti (podle zadní strany předních sedaček, kde byly jasně viditelné otisky bot), zmrzlina (chápu, bylo vedro), čokoláda a jiné pochutiny. Jídlo, ze kterého občas něco ukápne (jasně jsem rozpoznal kečup a něco mastného)…

Všechny tyto skvrny jdou samozřejmě odstranit tepováním, to ví většina lidí. Co už ale ví málokdo je to, že se těmto skvrnám dá jednoduše předejít!

Ptáte se jak na to?

Stačí sedačky před cestou naimpregnovat pomocí speciálního přípravku, který obsahuje nano částice. Ty vytvoří na povrchu sedačky vrstvu, která nepropustí žádnou tekutinu ani jiné látky. Takže jednoduše řečeno, ať už se vám na sedačku rozlije nebo ukápne cokoliv, stačí to jednoduše setřít. Žádná skvrna nevznikne.

Přípravek se aplikuje ve dvou vrstvách a suché a čisté sedačky. Ideální je přijet k večeru, naaplikovat a nechat do rána pořádně uschnout. Sedadla jsou schráněná po dobu až 5 měsíců.

Jako ten, kdo čistí auta, všem vřele doporučuji, aby využili této možnosti ochrany. Bude vás stát méně než následné tepování. Protože dostat ze sedaček všechny ty skvrny je mnohem náročnější a dražší. Impregnaci sedaček najdete v portfoliu našich služeb zde.

Auto před umytím

Takže naimpregnovat a vzhůru na vysněnou dovolenou.

Sdílet

FacebookVaše auto, naše vizitka!

Za naší prací si stojíme, a proto vám ručíme za to, že budete spokojeni. Pokud to tak nebude, vaše připomínky si rádi vyslechneme a vše napravíme k vaší 100% spokojenosti...

Radio Haná Sugesto BCAGENCY