Služby interiér » Xwash.cz
Xwash

Vyberte si z nabídky služeb

Chápeme, že si z naší nabídky nemusí každý vybrat. Takže jsme připraveni vyhovět i individuálnímu přání.

Cítíte se v autě dobře? Ne? My se postaráme o to, že budete.

Při používání auta se chceme cítit příjemně. Právě to je důvod, proč při čištění interiéru provádíme tzv. detailing. Pohrajeme si i nejmenšími detaily, které na první pohled nejsou viditelné, ale dotváří komfort užívání vozu. Právě tato místa jsou často plná bakterií a nečistot, které pak dýcháte.


sipka

Interiér

Čištění interiéru vozu

Precizní vyčištění interiéru vozu tzv. detaiing. Nezapomeneme na jediné místečko v interiéru, kde by se mohly skrývat nečistoty. Na čištění používáme jen certifikované výrobky převážně od českých výrobců a opravdu velkou sadu kartáčů, kartáčků a štětečků všech velikostí. Toto čištění je prováděno suchou cestou a je vhodné pro běžně znečištěné interiéry. Obsahuje kompletní vysátí vozu, vyčištění sedaček, vyčištění plastů, impregnace plastů, vyčištění všech úložných prostor, vyčištění skel, vyčištění koberečků. Auto je po vyčištění ihned připraveno k odjezdu. Časová náročnost cca. 2,5 hodiny.

Tepování

Tepování interiéru

Potřebujete odstranit zápach (cigarety, zvířata atd.), nebo se zbavit velmi odolných skvrn v interiéru? Využijte této služby. Čistíme mokrou cestou, a to všechny prvky interiéru (strop, podlaha, koberečky atd.). K čištění používáme tzv. extraktor, který pod vysokým tlakem vpraví profesionální čistící chemii a vzápětí ji vysaje i s uvolněnými nečistotami. Touto metodou jsme schopni odstranit i velmi hluboko usazené nečistoty, odolné skvrny (hlína, džus, čokoláda atd.) i mastnotu. Časová náročnost tepování interiéru je cca. 4 – 6 hodin (dle míry znečištění) + následné vyschnutí vozu.


Impregance

Impregnace sedaček

Chcete ochránit interiér svého vozu před skvrnami? Bojujete stále se špinavými sedačkami? Máme pro Vás řešení. Aplikace nano ochrany na sedadla vozu. Tato ochrana způsobí, že rozlité nápoje a skvrny od zmrzliny či čokolády už nebudou problém. Jednoduše je setřete. Rozlité nápoje se nevsáknou do sedaček, ale jednoduše z nich stečou.Vaše auto, naše vizitka!

Za naší prací si stojíme, a proto vám ručíme za to, že budete spokojeni. Pokud to tak nebude, vaše připomínky si rádi vyslechneme a vše napravíme k vaší 100% spokojenosti...

Radio Haná Sugesto BCAGENCY